Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Firma Ünvanı   : ÖZ MİRAÇ OLTU TAŞI

Adres               : Aslanapaşa Mah. 50. Yıl cad. No:2\A Oltu/Erzurum

E-posta            : [email protected]

Tel                    : +90 534 526 25 25

 

Tesbih Pasajı

Yılların vermiş olduğu tecrübe neticesinde sizlere en uygun, en kaliteli tesbihlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Tamamı atölyemizde üretilen tesbihler sizlere internet sitemiz aracılığıyla ulaştırılmaktadır. Siz de kaliteli, orijinal bir tesbihe sahip olmak istiyorsanız o zaman internet sitemiz aracılığıyla birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz. Kendi tarzınıza ve isteğinize göre en uygun tesbihler Tesbihpasajı ile sizlere sunulmaktadır. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına atölyemizde üretimini gerçekleştirdiğimiz tesbihlerin her birini özenle inceliyor, testlerden geçiriyor ve sonrasında satışını gerçekleştiriyoruz. Emin olabilirsiniz ki kaliteli ve gerçek tesbilere en uygun, en ideal fiyatlardan sahip olacaksınız.

 

Kapıda ödeme seçeneğiyle birlikte satın alacağınız herhangi bir ürünü ister kredi kartı ile satın alabilir, isterseniz de kapıda ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle kargo ile ayağınıza kadar gelecek tesbihinizin ödemesini istediğiniz tarzda yapabilirsiniz. Bu alanda yıllardır bulunan atölyemiz eşliğinde farklı tarzda ve modelde üretimlerimize devam etmekteyiz. Sizlerin özel istekleri ile de Tesbihpasajı olarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda detaylı olarak bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her daim yüzde yüze varan müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Dolayısıyla siz de tesbih tercihinde bulunmak, ne tür bir ürün satın almak isteğiniz varsa o zaman internet sitemiz sizler için en uygun hizmeti her daim verecektir. Kaliteyi uygun fiyata alacağınızdan da emin olabilirsiniz.

 

Kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneği ile sizlere daima en uygun hizmeti vermek için çaba harcıyoruz. Ayrıca farklı farklı onlarca tesbih modelinin satışını gerçekleştirmekteyiz. İsteğinize göre Oltu taşı modellerine göz atabileceğiniz gibi isterseniz Kehribar tespihlere ya da hayvansal tespihlere bakabilirsiniz. Sonrasında da Tesbihpasajı aracılığıyla yani bizim aracılığımızla bunlara sahip olabilirsiniz. Koleksiyonluk tespihleri ya da ağaç tespihleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda doğal taş tespihleri de kendi isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki hangi modelin, hangi türün tercihini yaparsanız yapın bunların tamamı gerçek ve orijinal olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bu konuda da herhangi bir şekilde şüpheniz olmasın.

 

Atölyemizde üretilen çok sayıdaki tesbihler internet sitemiz aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Son derecede güvenli bir satış sistemimizin olduğunu belirtmeliyiz. Böylelikle satın alacağınız herhangi bir ürünü isterseniz kredi kartı seçeneğiyle tercih edebilirsiniz. İsterseniz de Tesbihpasajı adresimizden siparişinizi vereceğiniz ürününüzü kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınızı kendiniz belirleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Çeşitli tespih modelleri arasından herhangi birisinin seçimini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemizde onlarca seçenek arasından kendi istediğiniz modellere bakabilirsiniz. Aynı zamanda atölyemizde üretimini gerçekleştirdiğimiz bu tesbihler için özel istekleriniz varsa o zaman müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Her daim sizlere bu konuda destek olacağımızı ve istekleriniz neticesinde siparişlerinizi sizlere kolaylıkla ulaştıracağımızı bilmeniz bu konuda fazlasıyla yeterli olacaktır.

 

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5