Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Satın aldığınız ürün Kargo teslimatından 7 iş günü koşulsuz iade 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır.

İade ve değişim yapılacak ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade ve değişim yapılacak ürün kullanıcı tarafından kullanıcı hatası(yakma,kırma,koparma v.b.) hatalı durumların olmamış olması gerekmektedir.

İade ve değişim yapılacak ürün, ürün ile birlikte gönderilen sipariş bilgi formu arka kısmında bulunan iade ve değişim formunun doldurulup kargo ile kargo ücreti ödenerek gönderilmelidir.

İade yapılan ürün tarafımıza teslimatından sonra 3 iş günü içerisinde tutar hesap/kredikartına aktarılacaktır.

Satın aldığınız ürünler kullanıcı hatası yanma,kırılma,kopma v.b. hatalı kullanımlar garantili değildir.

www.tesbihpasaji.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden tesbihpasaji.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?


Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. tesbihpasaji.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat


Kargo firmasının görevi tesbihpasaji.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5